"A": V Liberci na půl úspěšně

Jelikož se v A týmu nedaří najít spolehlivého (natož pravidelného) reportéra, musel Matěj za klukama do Liberce, aby tu po delší době byl příspěvek týkající se našeho divizního mužstva.

SKST Liberec "E" x Jiskra Raspenava "A" - 10:5

22 1. 2022, 9:30

Liberecké "Éčko", zřejmě aspirující na titul, přivítalo naši tradiční sestavu (Tomáš Z., Martin, Leoš, Tomáš P.) již před devátou hodinou ranní, jelikož domácí hrají zápasy od 9:30. Hned čtyřhry nabídly 10 setů. Po vyrovnaných duelech se nakonec body dělily. Domácí hned na začátku odskakují na 4:1, tento nástup jsme zachytili a srovnali na 4:4. V následujících sedmi zápasech však uhrajeme pouze jeden bod a prohráváme 5:10. Nutno podotknout, že v singlech jsme prohráli 4 pětiseťáky a ani jeden nevyhráli. Škoda

Body Jiskra: Tomáš Z. 2,5; Martin 1; Leoš 1; Tomáš P. 0,5

Body domácí: Huk 3,5; Rose 3,5; Havlík 2; Obešlo st. 1

Mezi zápasy se stíhá jen polívka, protože druhý zápas začíná hned ve 14:30. K našemu překvapení "eFko" nastupuje pouze ve třech. Vzhledem k velké soupisce je to opravdu zvláštní. Děvčata Pařízkovou a Stránskou doplnil Vojta Waldhauser. Tomáš P. má odpoledne volno a tak šanci dostává naše nová akvizice Bob Čermák (těžká premiéra).

SKST Liberec "F" x Jiskra Raspenava "A" - 7:10

22 1. 2022, 14:30

Kromě Felixe a Matěj dorazí na podívanou i Vláďa a tak máme vcelku početné obecenstvo (rozhodně větší než mají domácí). Čtyřhru prohrávají naši borci Martin s Leošem proti holkám 1:3. Velká škoda zkaženého servisu v koncovce druhého setu (viz video :-) ). Vidíme, ač jsou liberečtí ve třech, že nás nečeká nic lehkého. Bob na pozici číslo jedna nestačí na přesně hrající Stránskou. Nicméně Tomáš si přesným a soustředěným výkonem poradí s Waldhauserem. A když Leoš nedostane šanci od Pařízkové, je stav (po 2. WO) 3:3. V dalším kole se o body znovu dělíme. Ten raspenavský přidává Leoš po 5ti setové bitvě se Stránskou. Stav 5:5. A znovu bodujeme pouze přes Aničku, tentokrát díky Martinovi (ten vítězí, stejně jako Leoš, až v pátém setu). Pak to ovšem konečně trhneme. Martin i Leoš poráží Vojtu Waldhausera (znovu oba v pěti setech) a Tomáš přidává 10. bod se Stránskou. Můžeme se radovat z vydřené výhry 10:7.