top of page

"B": Piki řádí, ale nikdo se k němu nepřidává

Další domácí dvojzápas jsme se museli obejít bez Boba. Marcela, Matěje a Honzu tak v pátek proti Novému Boru doplnil David.

Jiskra Raspenava "A" x Jiskra Nový Bor "B" - 8:10

14. 10. 2022, 18:00

Nový Bor přijel v poměrně očekávané sestavě. A to Horník, Oliverius, Vojtěch a Česenek. Debly jsme otočili a vsadili tak na jistotu. Piky s Matějem mají formu a vítězí 3:0. Navíc i Honzovi s Davidem se daří a vedou 2:0. Bohužel však zápas ztratí v pátém setu. První kolo se nám daří. Matěj přehraje Česeneka, Honza přetlačí v pátém setu Oliveriuse a Piki rovněž v pěti setech porazí Horníka - to byla slušná přestřelka :-). Takže prohrává jen David s Vojtěchem a vedeme 4:2. Pak přichází asi zlomové kolo. Honza prohraje s Česenekem, ale David má velkou šanci. Vede už 2:0 s Oliverusem a vypadá to nadějně. Ovšem opět mu utečou koncovky a prohraje 2:3. Piki si připisuje další bod s Vojtěchem. Matěj se dostává do pátého setu s Horníkem, vede 9:5 ale nedokáže to využít a prohraje. Dvě prohrané koncovky v pátém setu nás budou stát body. Další body přidává Piki a Matěj. Piki vyhrává i svůj čtvrtý zápas a dává nám vedení 8:7. Bohužel v posledních třech zápasech se nám nepodaří bodovat. Nejblíže k tomu měl Matěj, opět prohra v koncovce pátého setu.

Body Jiskra: Piki 4,5; Matěj 2,5; Honza 1; David 0

Body hosté: Horník 3, Oliverius 2,5; Česenek 2,5; Vojtěch 2

Na Lípu nastoupí Emil, David, Honza a Piki

Jiskra Raspenava "A" x Loko Česká Lípa "B" - 5:10

15. 10. 2022, 16:00

Lípa přijela v poměrně silné sestavě. Vzhledem k absenci Boba i Matěje nastoupil Piki, Honza, Emil a David. I v této sestavě nám čtyřhry vychází na 100% a dostáváme se do vedení 2:0. Bohužel dále už se nám příliš nedaří. 2 body přidá Piki a 1 bod Emil a to je z naší strany vše. Prohráváme 5:10. V dalším dvojkole, už pravděpodobně s Bobešem a silnější sestavě vyrazíme do Chrastavy a Doks. Zkusíme tam urvat nějaké body.

Body Jiskra: Piki 2,5; Emil 1,5; Honza 0,5; David 0,5

Body hosté: Sucharda 4; Milata 3; Motlík 2, Jabloňovský 1